Home Okręgowa Komisja Rewizyjna
Komisje Rewizyjne

Narady Ogrodowych Komisji Rewizyjnych ROD PZD

Email Drukuj PDF

Okręg Warmińsko-Mazurski PZD w Olsztynie informuje, że na początek grudnia 2015 r. zaplanowano narady szkoleniowo-instruktażowe Przewodniczących Ogrodowych Komisji Rewizyjnych Rodzinnych Ogrodów Działkowych PZD, która odbędą się:

  • dnia 01.12.2015 r. (wtorek) w Biurze PSL w Olsztynie, ul. Kajki 4A (wejście od podwórza). Początek narady o godz. 10:30.
  • dnia 03.12.2015 r. (czwartek) w Urzędzie Miasta w Ełku, ul. Piłsudskiego 4 (sala konferencyjna). Początek narady o godz. 10:30.

Na szkoleniu zostaną omówione m.in. zasady ewidencji księgowej i opracowywania dokumentów księgowych, uchwały finansowe obowiązujące w PZD, zasady przeprowadzania kontroli w ROD dlatego zachęcamy do uczestniczenia.

Agnieszka Michno, sekretariat Okręgu Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie

 

Regulamin Komisji Rewizyjnych PZD

Email Drukuj PDF

W dniu 12 listopada 2015 roku Krajowa Komisja Rewizyjna uchwaliła regulamin Komisji Rewizyjnych PZD. Dokument w ząłączeniu (zobacz regulamin Komisji Rewizyjnych PZD)

 


Reklama

 

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet


Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku