Home Pozostałe OFERTA PRACY - INSPEKTOR DS INWESTYCJI

OFERTA PRACY - INSPEKTOR DS INWESTYCJI

Email Drukuj PDF

Polski Związek Działkowców Stowarzyszenie Ogrodowe w Warszawie
Okręg Warmińsko-Mazurski w Olsztynie poszukuje pracownika na stanowisko:

Inspektor ds. inwestycji

Okręgu Warmińsko-Mazurskiego
Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie

Okręg Warmińsko-Mazurski PZD w Olsztynie jest jednostką terenową Polskiego Związku Działkowców obsługującą 166 rodzinnych ogrodów działkowych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, posiadających ponad 36,5 tys. działek i zrzeszających ponad 45 tys. działkowców.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - 1/2 etatu

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe: budowlane

  • konieczne jest posiadanie uprawnień: UPRAWNIENIA BUDOWLANE

  • umiejętność kosztorysowania

 Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie polityki inwestycyjnej Związku w rodzinnych ogrodach działkowych mającej na celu rozwój i i modernizację ogrodów

  • współpraca z zarządami ROD w zakresie inicjowania i realizacji zadań remontowo - inwestycyjnych w ogrodach

  • opracowywanie wniosków

  • planowanie i projektowanie zadań

  • kosztorysowanie - uzyskiwanie wymaganych zezwoleń, pozwoleń, zgłoszeń - wyboru wykonawcy

  • pomoc w przygotowywaniu przetargów, zawieranie umów

  • dobór inspektorów nadzoru robót branżowych w celu sprawowania nadzoru inwestorskiego

  • odbiór zadania - rozliczenie zadania i jego przyjęcie

  • sporządzanie sprawozdań z realizacji inwestycji i remontów w rodzinnych ogrodach działkowych

  • sporządzanie planów inwestycji

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • List motywacyjny

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie Danych Osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polski Związek Działkowców Okręg Warmińsko-Mazurski z siedzibą w Olsztynie przy ul. Kopernika 39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłane aplikacje nie będą kandydatom zwracane.

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet

Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku