Home Prezydium OZ Posiedzenie Prezydium Okręgowego Zarządu - relacja

Posiedzenie Prezydium Okręgowego Zarządu - relacja

Email Drukuj PDF

group-team-meeting-clip-art 331846Posiedzenie Prezydium Okręgowego Zarządu Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie z dnia 07.03.2018 - relacja

W dniu 07 marca 2018 roku obradowało Prezydium Okręgowego Zarządu Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie, któremu przewodniczył Pan Prezes Czesław Wojsław.

Omówiono najważniejsze zagadnienia i podjęto decyzje dotyczące utworzenia na terenie Okręgu Ośrodka Finansowo-Księgowego. Powołane zostały komisje problemowe dotyczące inwestycji, konkursów oraz odznaczeń. Zajęto się kwestią zmian nazw ROD w związku z Ustawą z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy jednostek organizacyjnych, jednostek pomocniczych gminy, budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz pomniki. Zatwierdzono sprawozdanie z zajęcia terenów ROD w 2017 r. oraz strukturę biura Okręgu. Omówione zostały również sprawy bieżące zgłaszane przez Członków Prezydium w dyskusji.

DSC 0339

DSC 0338

DSC 0340

Agnieszka Michno
sekretariat Okręgu
Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie
 
Reklama

 

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet


Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku