PROGRAM DGCS PZD SYSTEM

Email Drukuj PDF

Zainteresowane osoby mogą zapoznać się na stronie PZD z programem DGCS PZD System, Kompleksowy program dedykowany dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych składający się z modułów: finansowo-księgowego, kadrowo-placowego, środków trwałych i magazynowego oraz modułu ogrody działkowe – link do programu.

 

 

SEMINARIUM

Email Drukuj PDF

wmodrOkręg Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców wspólnie z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego /WMODR/ w Olsztynie zapraszają Instruktorów ogrodowych SSI oraz działkowców na Seminarium: "Integrowana ochrona warzyw z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań", które odbędzie się dnia 28 listopada 2017 r.  o godz. 10.00, w sali konferencyjnej WMODR z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91.

plan seminarium

Prosimy Zarządy ROD o telefoniczne zgłaszanie uczestników pod nr. 89 527 55 12 w. 23 do godz. 10.00 do dnia 24.11.2017 r.

 

Jarosław Wołodkiewicz
inspektor ds. terenowo-prawnych/instruktor ogrodniczy
Okręg Warmińsko-Mazurski PZD w Olsztynie

 

 

Rodzinne Ogrody Działkowe Warmii i Mazur - program na antenie TVP-3 Olsztyn

Email Drukuj PDF
 

ROD Warmii i Mazur plansza informacyjna  kopiaOkręg Warmińsko-Mazurski PZD w Olsztynie publikuje poniżej link do piątego odcinka cyklicznego programu telewizyjnego pod nazwą "Rodzinne Ogrody Działkowe Warmii i Mazur"  wyemitowanego w dniu 16.09.2017 na kanale TVP-3 Olsztyn. Kolejne terminy emisji naszego programu umieszczamy w załączeniu (harmonogram). Jest to audycja telewizyjna na temat ekologicznej uprawy warzyw, owoców oraz funkcjonowania Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Warmii i Mazurach.

 

https://olsztyn.tvp.pl/34870180/181117

 

Narada szkoleniowa prezesów i księgowych ROD w 2017 - relacja

Email Drukuj PDF

1W dniach 04-05 listopada 2017 roku w Ośrodku "Rewita" WDW Waplewo k. Olsztynka (Maróz 2) odbyła się Okręgowa Narada Prezesów i Księgowych z Rodzinnych Ogrodów Działkowych Okręgu Warmińsko-Mazurskiego PZD połączona z obchodami Jubileuszu 120-lecia ogrodnictwa działkowego na Warmii i Mazurach.

Więcej…
 

Program komputerowy dla ROD DGCS PZD System

Email Drukuj PDF

dgscW dniu 04 listopada 2017 podczas narady szkoleniowej Prezesów i księgowych ROD, która odbyła się w Ośrodku "Rewita" WDW Waplewo k. Olsztynka przedstawiony został program komputerowy dla ROD DGCS PZD System.

Więcej…
 

Rodzinne Ogrody Działkowe Warmii i Mazur - program na antenie TVP-3 Olsztyn

Email Drukuj PDF

ROD Warmii i Mazur plansza informacyjna  kopiaOkręg Warmińsko-Mazurski PZD w Olsztynie publikuje poniżej link do czwartego odcinka cyklicznego programu telewizyjnego pod nazwą "Rodzinne Ogrody Działkowe Warmii i Mazur"  wyemitowanego w dniu 16.09.2017 na kanale TVP-3 Olsztyn. Kolejne terminy emisji naszego programu umieszczamy w załączeniu (harmonogram). Jest to audycja telewizyjna na temat ekologicznej uprawy warzyw, owoców oraz funkcjonowania Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Warmii i Mazurach.

 

https://olsztyn.tvp.pl/34659938/211017

 


Strona 1 z 245
Reklama

 

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet


Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku