Home Wszystkie aktualności Aktualności Program komputerowy dla ROD DGCS PZD System

Program komputerowy dla ROD DGCS PZD System

Email Drukuj PDF

dgscW dniu 04 listopada 2017 podczas narady szkoleniowej Prezesów i księgowych ROD, która odbyła się w Ośrodku "Rewita" WDW Waplewo k. Olsztynka przedstawiony został program komputerowy dla ROD DGCS PZD System.

Zasady wprowadzania tego programu w rodzinnych ogrodach działkowych omówiła Pani Mirosława Marks Główna Księgowa Krajowej Rady PZD. Natomiast możliwości i funkcjonalność poszczególnych modułów programu zaprezentował Pan Krzysztof Szymański koordynator programu z ramienia PZD.

Program składa się z modułów dostosowanych do potrzeb rodzinnych ogrodów działkowych: ogrody działkowe; finansowo-księgowy; środki trwałe; magazyn; kadry i płace. Najbardziej pomocny w pracy Zarządów Ogrodów jest moduł ogrody działkowe, który bardzo ułatwi prowadzenie dokumentacji ogrodowej, przygotowanie walnych zebrań oraz pracę w Zarządzie w ogóle. Cena całego pakietu zawierającego wszystkie moduły wynosi 270,60 zł. Zamówienia można składać do biura Okręgu Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie.

Możliwości programu bardzo zainteresowały przedstawicieli naszych ogrodów. Na koniec była chwila czasu na pytania w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

DSC 0271

 

 

 
 
 
 
Agnieszka Michno
sekretariat Okręgu
Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie
 
Reklama

 

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet


Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku