Home Wszystkie aktualności Aktualności KWIETNIOWY „Mój Ogródek” OD 20 MARCA W SPRZEDAŻY! Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom!

KWIETNIOWY „Mój Ogródek” OD 20 MARCA W SPRZEDAŻY! Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom!

Email Drukuj PDF

01 MO04W bieżącym numerze polecamy wiosenny przewodnik. Zajdziesz w nim praktyczne porady i wskazówki ułatwiające wszystkie ogrodowe czynności, które sprawią, że działka będzie zadbana, atrakcyjna i zdrowa.

Przedstawiamy rośliny uwodzące zapachem, którymi można obsadzić działkę i cieszyć się miłym ich aromatem przez cały senon – od wiosny, aż po jesień.

Zachęcamy do sadzenia letnich, egzotycznych kwiatów cebulowych, które upiększą zarówno działkowe kompozycje, jak i donice na balkonie czy tarasie.

W kwietniowym wydaniu „Mojego Ogródka” pomagamy „otulić” wysiane do gruntu warzywa i kwiaty jednoroczne, proponując praktyczne tuneliki, osłony, szklarenki, lekkie, przenośne i wygodne idealne na działkowe grządki.

Doradzamy, jak stworzyć mały sad na działce. Wskazujemy dobór gatunków, miejsce sadzenia, a także najlepszą rozstawę miedzy nimi, tak aby był odpowiedni dostęp światła do wszystkich owoców.

Zachęcamy do kolekcjonowania superdodatku – „Zaprojektuj swój ogród”. W kwietniowym wydaniu już cz. 5. Kolekcjonując wszystkie części uzbierasz praktyczny poradnik w zakresie projektowania, jakiego nie ma na rynku!

Polecamy szczególnie:

Wiśnie na pokaz – Tylko u nas znajdziesz najpiękniejsze gatunki i odmiany wiśni ozdobnych! Zakochaj się w ich kwiatach!

alt

Nietypowe do pojemników – Zaplanuj z nami nowy sezon! Posadź w donicach, w skrzynkach gatunki nietypowe do takich miejsc. Ukwieć kolorem balkon, taras i altanę.

alt

Dobry sąsiad – Każdy z nas wie, że dobry sąsiad to podstawa! Również w świecie warzyw. Sprawdź, co z czym sadzić na grządce, aby mieć dorodniejsze, zdrowsze plony.

alt

Pomysł na owocowe – Sad tez może być oryginalny. Tylko u nas znajdziesz atrakcyjne pomysły na posadzenie, rozpięcie, czy też  przycięcie drzew i krzewów owocowych, aby były wizytówką działki.

alt

Pozimowe problemy – Z naszymi radami przywitasz nowy sezon bez obaw o swoje nasadzenia! Każde objawy da się zdiagnozować i odpowiednio „wyleczyć”! Sprawdź, skorzystaj, zastosuj!

alt

Żródło: www.pzd.pl

 
Reklama

 

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet


Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku