Home Wszystkie aktualności Aktualności Spotkanie w WFOŚiGW w Olsztynie - relacja

Spotkanie w WFOŚiGW w Olsztynie - relacja

Email Drukuj PDF

IMG 9240  kopia 2W dniu 29 marca 2018 roku odbyło się spotkanie Pana Jarosława Bogusz - Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie z Czesławem Wojsław Prezesem Okręgu Warmińsko-Mazurskiego Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie w sprawie nawiązania dalszej współpracy z WFOŚiGW w Olsztynie.

Ustalono, że Polski Związek Działkowców Okręg Warmińsko-Mazurski uzyska dotację finansową na kontynuację cyklicznego programu telewizyjnego pod nazwą "Rodzinne Ogrody Działkowe Warmii i Mazur"  emitowanego na kanale TVP-3 Olsztyn. Jest to audycja telewizyjna na temat ekologicznej uprawy warzyw, owoców oraz funkcjonowania Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Warmii i Mazurach.
Pan Prezes WFOŚiGW zapewnił również o możliwości podjęcia współpracy na płaszczyźnie szkoleniowej. Okręg może skorzystać z pomocy wykładowców z zakresu ogrodnictwa zatrudnionych w  WFOŚiGW.

IMG 9240  kopia

 

Czesław Wojsław
Prezes Okręgu
Warmińsko-Mazurskiego PZD w Olsztynie

 
Reklama

 

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet


Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku