Home Wszystkie aktualności Aktualności Oferta pracy w biurze Okręgu

Oferta pracy w biurze Okręgu

Email Drukuj PDF
Polski Związek Działkowców Stowarzyszenie Ogrodowe w Warszawie
Okręg Warmińsko-Mazurski w Olsztynie poszukuje pracownika

na stanowisko:
Instruktor ds. ogrodniczych

Okręg Warmińsko-Mazurski PZD w Olsztynie jest jednostką terenową Polskiego Związku Działkowców obsługującą 166 rodzinnych ogrodów działkowych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, posiadających ponad 36,5 tys. działek i zrzeszających ponad 45 tys. działkowców.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełen etat

Wymagania:
Kandydat musi posiadać co najmniej średnie wykształcenia: ogrodnictwo
Umiejętność umiejętność wypowiadania się w mowie i w piśmie
Znajomość obsługi komputera

 Zakres obowiązków:
1.Wdrażanie polityki oświatowej Związku w zakresie programu oświatowego, upowszechnianie wiedzy ogrodniczej i organizacyjnej poprzez:
2.Organizowanie szkoleń dla kandydatów na nowych działkowców,
3.Rozwijanie różnorodnych form przekazywania wiedzy działkowcom poprzez organizowanie prelekcji, wykładów, spotkań na konkretne tematy prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów i znanych wykładowców w środowisku działkowców, pokazów praktycznych itp.,
4.Opracowywanie programów upowszechniania wiedzy, ustalanie tematyki, a także zapewnianie odpowiednich wykładów,
5.Propagowanie związkowej literatury ogrodniczej i zakładania bibliotek w ogrodach działkowych,
6.Inicjowanie powoływania ośrodków szkoleniowych i nadzór nad ich działalnością.
7.Wdrażanie polityki Związku w zakresie zagospodarowania ogrodów i działek oraz ich modernizacji.
8.Rozwijanie społecznej Służby Instruktorskiej PZD:
9.Prowadzenie instruktażu dla zarządów ROD i działkowców  w zakresie zasad nowoczesnego i racjonalnego zagospodarowania ogrodów i działek oraz ich modernizacji do wiadomości i stosowania

Wymagane dokumenty:
CV

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie Danych Osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polski Związek Działkowców Okręg Warmińsko-Mazurski z siedzibą w Olsztynie przy ul. Kopernika 39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłane aplikacje nie będą kandydatom zwracane.

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet

Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku