Home Wydawnictwa
Wydawnictwa
   

Wydawnictwa działkowe do nabycia w OZ

Email Drukuj PDF

JAK UPRAWIAĆ POD OSŁONAMIJAK UPRAWIAĆ POD OSŁONAMI Z. Jarosz
Zbiór praktycznych informacji o czynnikach, które decydują o wzroście i rozwoju roślin uprawianych pod osłonami, takich jak: odpowiednie przygotowanie gleby lub podłoża do uprawy, zasady nawożenia i dokarmiania roślin, prawidłowe podlewanie, utrzymywanie właściwej

obj. 60 stron.
Cena: 13,- zł

 

 

RÓŻE W OGRODZIERÓŻE W OGRODZIE dr M. J. MONDER
Róże od A do Z. Najładniejsze a zarazem najpopularniejsze odmiany. Czytelnik znajdzie tu informacje o charakterystyce i odmianach, a także praktyczne porady dotyczące zakładania ogrodu różanego oraz zestawiania róż z innymi gatunkami roślin.
obj. 64 strony.
Cena: 18,- zł
KARŁOWE DRZEWA I KRZEWY LIŚCIASTEKARŁOWE DRZEWA I KRZEWY LIŚCIASTE dr A. MAROSZ

Szeroki wybór odmian uwzględniający wprowadzane na rynek nowości. Dla każdego omawianego gatunku podane są szczegółowe porady dotyczące m.in.. pielęgnacji i uprawy odporności na mróz oraz podstawowe zasady tworzenia udanych kompozycji.
obj. 144 strony
Cena: 24,- zł
OGRÓD DLA ZAPRACOWANYCHOGRÓD DLA ZAPRACOWANYCH  mgr M. PARZYMIES
Super poradnik, dla osób, niemających czasu. Autorka poleca efektowne i łatwe w pielęgnacji rośliny, projekty rabat, pergoli i kącików ogrodowych, łatwych do realizacji, a także radzi jak zorganizować niezbędne prace. Zawiera cenne wskazówki w jaki sposób stworzyć i utrzymać ładny ogród, nie spędzając każdej wolnej chwili na pracy przy roślinach!
obj. 116 strony.
Cena: 23,- złROŚLINY CEBULOWE W OGRODZIEROŚLINY CEBULOWE W OGRODZIE dr D. Sochacki

Praktyczny poradnik prezentuje gatunki i odmiany znane, jak również wiele nowości cebulowych. Doradza, które gatunki i odmiany wybrać z bogatej oferty szkółkarskiej Każdy z opisywanych gatunków, jest ilustrowany kolorowymi fotografiami, co niewątpliwie ułatwi podjęcie decyzji przy zakupie tych roślin.
obj. 96 strony
Cena: 16,- zł


ROŚLINY CEBULOWE W OGRODZIEWSZYSTKO O RABATACH mgr E. CHOJNOWSKA

Kolorowo kwitnące rabaty to wspaniała ozdoba każdego ogrodu i działki. Jednak tylko wtedy, gdy zostaną założone i pielęgnowane zgodnie z zasadami sztuki ogrodniczej. W książce zasady tworzenia rabat, łączenia gatunków, przykładowe aranżacje.
obj. 136 strony.
Cena: 21,- zł

ROŚLINY CEBULOWE W OGRODZIEBORÓWKA WYSOKA dr K. SMOLARZ
Borówka wysoka, której owoce znane są także pod nazwą "jagody amerykańskiej", ma niemal wszystkie cechy idealnej rośliny do uprawy amatorskiej w ogrodzie przydomowym lub na działce. Jest rośliną wytrzymałą na mróz oraz mało podatną na choroby i szkodniki. W dobrych warunkach uprawy wydaje corocznie wysoki plon owoców.
obj. 72 strony.
Cena: 15,- zł

 
 
 


Reklama

 

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet


Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku